Piaseczno Open 2018
Dodano Thursday, 29 March 201814 Kwietnia odbył się po raz 6 coroczny ogólnopolski turniej Kicboxingu Kadetów i dzieci "Piaseczno open". Do turnieju zgłosiło się 340 zawodników z 16 klubów z całej Polski. Po cały dniu zmagań poznaliśmy wyniki, które prezentujemy poniżej:
Dzieci młodsze (5-7 lat) SOFT CONTACT
Turniej Drużynowy
1.Go-fight 1
2.UKS Tom bee team
3.Kick Ninja Academy 1
.-120cm
1.Natalia Kowalska (Azja Pabianice)
2.Kuba Szymczuk (Go-fight Łęczna)
3.Lena Głowienka (Go-fight Łęczna)
Aleksander Musielak (XF Złotokłos)
.-125cm
1.Olaf Steć (Go-fight Łęczna)
2.Jan Owczarek (Kick Ninja Academy)
3.Wiktoria Sadowska (Go-fight Łęczna)
Emilia Tarnowska (Sokół Jarosław)
.+125cm
1.Paweł Bielecki (Go-fight Łęczna)
2.Igor Głowienka (Go-fight Łęczna)
3.Michał Mykytyn (Kick Ninja Academy)
Basia Włodarczyk (Kick Ninja Academy)
Dzieci starsze (8-10 lat) SOFT CONTACT
Turniej Drużynowy
1.Go-Fight 2
2.Go-fight 1
3.Kick Ninja Academy 2
.-130cm
1.Kacper Głowienka (Go-fight Łęczna)
2.Krystian Kowalski (Azja Pabianice)
3.Oliwia Smagała (XF Józefosław)
Marcel Romaniuk (Tom bee team)
.-137cm
1. Izabella Dąbrowska (XF Chylice)
2. Jeremiasz Ossowski (Egida Olsztynek)
3. Marcel Biesiadecki (KS CTSD Pionki)
Sadowski Bartosz (Go-fight Łęczna
.-145 cm „Pałki”
1. Jakub Kasprowicz (Kick Ninja Academy)
2. Daniel Szostakiewicz (Go-fight Łęczna)
3. Oliwia Winiarek (MC TSD)
Ania Dudek (MC TSD)
.+145 cm „Pałki”
1. Krystian Podlewski (XF Jazgarzew)
2. Karolina Perzyna (XF Piaseczno)
3. Michał Mazurek (KSW Gorzów)
Pola Stołowska (Legia boks)
Chłopcy (8-9 lat) walki sparingowe PF
.-28kg
1.Marsel Castalano (Egida Olsztynek)
2.Wiktor Augustowski (Egida Olsztynek)
3.Adam Bachman (XF Józefosław)
Igor Głowienka (Go-fight Łęczna)
.-32kg
1.Bartosz Dobrowolski (XF Piaseczno)
2.Kacper Głowienka (Go-fight Łęczna)
3.Filip Fedorczyk (Sfinks Węgrów)
Krystian Podlewski (XF Jazgarzew)
.-37kg
1.Wojciech Nowakowski (Egida Olsztynek)
2.Jakub Wojciechowski (Dan Świdnik)
3.Jeremiasz Ossowski (Egida Olsztynek)
Nikodem Mamrot (Sfinks Węgrów)
+37kg
1.Daniel Podolski (SSZ Pinczyn)
2.Filip Antoniuk (Sfinks Węgrów)
3.Adrian Kuryłek (Sfinks Węgrów)
Dziewczynki (8-9 lat) walki sparingowe PF
.-28kg
1.Nina Śmigielska (Kick Ninja Academy)
2.Maja Staniewicz (KSW Łuków)
3.Hanna Czubacka (Go-fight Łęczna)
Martyna Lachowska (Go-fight Łęczna)
.-32kg
1.Anna Dudek (MC TSD)
2.Hanna Kasprowicz (Kick Ninja Academy)
3.Antonina Milewska (Egida Olsztynek)
Wiktoria Bielecka (Go-fight Łęczna)
.-37kg
1.Pola Stołowska (Legia Boks)
2.Oliwia Winiarek (Mazowieckie Centrum TSD)
3.Zofia Brudzyńska (KS CTSD Pionki)
Olga Stachyra (Go-fight Łęczna)
Kadet młodszy -Turniej Drużynowy PF
I m. XF Józefosław
II m. XF Piaseczno
III m. Kick Ninja Academy
Kadet starszy Turniej Drużynowy Pointfighting
I m. KS TSD Pionki
II m. Azja i Dan Pabianice
III m. XF Piaseczno
Wyniki rywalizacji indywidualnej Kadetów PF i LC na stronach PZKB
Najlepsi zawodnicy i zawodniczki :
Pointfighting
kadet młodszy dziewczynki-Martyna Wieteska (XF Józefosław)
kadet młodszy chłopcy- Paweł Wilczoporski (LKSW Dan)
kadet starszy dziewczęta- Oliwia Pańczak (TSD Pionki)
kadet starszy chłopcy- Patryk Banaszek (TSD Pionki)
Light contact
kadet młodszy dziewczynki- Patrycja Pawilikowska (KSW Łuków)
kadet młodszy chłopcy- Jan Bocheński (XF Piaseczno)
kadet starszy dziewczęta- Samanta Klein (Zamek Kurzętnik)
kadet starszy chłopcy- Bartosz Prusinowski (KSW Łuków)