stacjonarny obóz letni -Piaseczno '2023

W dniach 21-25 Sierpnia odbył się obóz stacjonarny w formie półkoloni na Stadionie Miejskim w Piasecznie. Poza treningami sportów walki w programi obozu były wycieczki rowerowe, ognisko, pływanie na basenie, ścianka wspinaczkowa, jazda na rolkach oraz planszówki. Było dużo śmeichu ale i trochę potu na treningach. Przyjemne z pożytecznym. Następny obóz już w ferie ;)

obóz letni -Wągrowiec '2023

Trwa obóz letni w Wągrowcu. Treningi techniczne w pointfightingu i walce ciągłej wzbogacone są pracą w formie zajęc obwodowych na których rozwijamy cechy motoryczne naszych zawodników. Dodatkowym atutem jest wymiana myśli szkoleniowej z naszym zaprzyjaźnionym klubem Ninja Academy i trenerką Kadry Narodowej Kadetów PF Emilią Szabłowską. Wykorzystujemy również doskonałą infrastrukture sportową Wągrowca (bieżnia, boiska do gier zestpołowych i sprzęt do sportów wodnych) aby urozmaicic aktywności naszych zawodników. W przyjaznej i koleżeńskej atmosferze wykuwamy formę na zbliżające się wielkimi krokami Mistrzostwa Europy Kadetów i Dzieci, które już niebawem rozpoczną się w Turcji. Poza aspektem sportowym nie brakuje również zabaw i konkursów, których zwieńczeniem będzie piątkowe ognisko we wspólnym gronie. 

obóz letni -Mikoszewo '2023

2023 Mikoszewo

W dniach 24-30 Czerwca nasi zawodnicy uczestniczyli w obozie letnim tuż u ujścia Wisły do Bałtyku w Mikoszewie. Zróźnicowany teren i piękny las sprzyjały treningom biegowych po których można było zaczerpnąc morskiej kąpieli i słodkiego leniuchowania na plaży. Oprócz treningów technicznych trenerzy zadbali o poprawę siły i innych cech motorycznych w trakcie zajęc w terenie. Dodatkiem były również sporty zespołowe. koszykówka i siatkówka doskonale uzupełniły program sportowy obozu. Na treningu gibkości gościliśmy trenerkę zprzyjaźnionego klubu Elitte Warszawa, która solidnie rozciągnęła naszych fighterów. Za rok też wrócimy do Mikoszewa :)

obóz zimowy -Małe Ciche '2023

2023 Małe Ciche -obóż zimowy

W dniach 19-25 Lutego nasi zawodnicy szkolili się na obzie zimowym na Podhalu. Pracę nad technikami bokserskimi nadzorował nasz olimpijczyk i trener pięściarstwa -Łukasz Maszczyk. Za doskonalenie kopnięc odpowiadał Marcin Pałuba a Pointfighterzy szlifowali formę pod okiem Mistrza Świata Mariusza Niziołka. Poza treningami technicznymi był czas na zajęcia na stoku i podziwianie piękna polskich gór. Po ciężko przepracowanym tygodniu można było się zregenerowac w gorących basenach termalnym. Zapraszamy na obozy letnie nad morzem i jeziorami.

obóz letni -Wągrowiec '2022

W dniach 30.07-06.08.2022 nasi zawodnicy po raz kolejny odwiedzili Wągrowiec gdzie nad jeziorem Durowskim trenowali na obozie kondycyjnym. Treningi techniczne były przeplatane zajęciami ogólnorozwojowymi. Hektolitry potu wylane na treningach w pewnością wpłyną na poprawę kondycji naszych kickboxerów. Po męczących treningach nieoceniona była chłodna woda jeziora. Oprócz zajęc ściśle związanych ze sportami walki był czas na gry zespołowe, ognisko, kajaki i paintball laserowy. To był naprawdę dobrze przepracowany czas we wspaniałej atmosferze :)

1 2 3 4 5 6 7 >
Obóz Spała 2017
2012 MP sc lc -Kurzętnik
Stronę ufundowała Gmina Piaseczno
World Association of Kickboxing Organisations Polski Związek Kick-Boxingu https://www.facebook.com/ksxfight http://www.pzb.com.pl/