Mistrzostwa Mazowsza Kadetów PF oraz Puchar Polski Kadetów KL -Warszawa '2021

Dodano Tuesday, 14 September 2021

11 Września odbyły się na terenie AWF Mistrzostwa Warszawy Kadetów i dzieci w formule Pointfighting oraz Puchar Polski Kadetów w formule Kick Light. W zawodach wzięło udział 13 zawodników X Fight Piaseczno. Nasi fighterzy zdobyli w sumie 16 medali (4 złote, 7 srebrnych i 5 brązowych) i kolejne doświadczenie turniejowe po przerwie wakacyjnej. Cieszy dobra postawa naszych najmłodszych zawodników. Każdy z nich pokazał serce do walki i determinację.  Wśród Kadetów młodszych najlepiej spisał się Michał Szyszko, który wygrał 3 walki i stanął na najwyższym stopniu podium w swojej kategorii. Z dobrej strony pokazali się też: Bartosz Dobrowolski, Barbara Styczek i Staś Przybylski, którzy w formule Pointfighting wygrali swoje kategorie wagowe. Na słowa pochwały zasługuje również Adam Bachman, który zdobył srebro w obu formułach.  Poniżej miejsca medalowe naszych zawodników: