Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Kick Light -Płock '2020

Dodano Sunday, 25 October 2020

2020 MP junior i senior Kick Light -pl

W miniony weekend (23-25.10) juniorzy i seniorzy rywalizowali w Płocku o tytuły Mistrzów Polski w formule Kick Light.
X fight Piaseczno reprezentowało 7 zawodników. Świetnie zaprezentowały się nasze dziewczyny. Oliwia Ściągaj już po raz drugi w tym roku sięgnęła po tytuł Mistrzyni Polski. Nasza juniorka tym razem wystartowała w kategorii wagowej -70kg. W drodze do złotego medalu wygrała 3 walki w finale pokonując Kingę Wiśniewską z UKS Relaks Skarżysko Kamienna. Wśród Seniorek na najwyższym stopniu podium w kategorii -60kg stanęła Diana Dumała, która w walce o złoto pokonała Paulinę Grzegórską. Wśród panów bardzo dobrze zaprezentował się nasz debiutant Janek Warsicki. Janek zdobył srebrny medal i tytuł v-ce Mistrza Polski w kat. +94kg. Na słowa pochwały zasługują również Rafał Wójcik i Piotr Sieliwoniuk, którzy po wygraniu 2 walk zdobyli brązowe medale w swoich kategoriach wagowych. Poniżej lista medalistów.