Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów Kickboxingu Full contact -Swarzędz '2019

Dodano Saturday, 13 April 2019

2017 Rafał Wójcik

W dniach 12-14.04 odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w najstarszej ringowej formule Kickboxingu Full contact. Do Swarzędza przyjechało blisko 200 zawodników z 46 klubów aby udowodnic w ringu kto jest najlepszy. Piaseczno reprezentowali: Łukasz Wichowski (Senior -81kg), Rafał Wójcik (junior starszy -67kg), Oliwia Ściągaj (junior młodzy -60kg). Najlepiej walczył Rafał. Udało mu się zakończyc 2 walki przed czasem z czego jedną finałową dzieki czemu został Mistrzem Polski w swojej kategorii wagowej a także zdobył tytuł najlepszego zawodnika wśród juniorów starszych. Złotem też mogłą się cieszyc Oliwia, która pewnie pokonała zawodniczki w swojej kategorii wagowej. Jest to już 4 tytuł tej zawodnicznki w tym sezonie. O pechu może mówic Łukasz. W pierwszej, pewnie wygranej walce, odnowona kontuzja prawej ręki uniemożliwiła kontynuacje turnieju, a była szansa na kolejne złoto. Brązowy medal na pocieszenie dla Łukasza. Gratulujemy medali i czakamy na występy naszych zawodników na arenach międzynarodowych.