Mistrzostwa Polski Kadetów w Kickboxingu KL -Mysiadło '2019

Dodano Wednesday, 6 March 2019

6 medali zdobyli nasi zawodnicy na Mistrzostwach Polski Kadetów w Kickboxingu w formle Kick light które odbyły sie w dniach 8-10 Marca w Mysiadle. Wszyscy pokazali serce do walki lecz nie wszystkim udało się wejśc do strefy medalowej. W zawodach wzięło udział blisko 300 zawodników z 60 klubów z całej Polski.W tym licznym gronie KS X fight zajął 3 miejsce w rywalizacji drużynowej. Najlepiej spisała się Oliwia Ściągaj, która nie dała szans swoim przeciwniczkom i obroniła tytuł Mistrzyni Polski z zeszłego roku. Świetnie spisał się, debiutujący w tej formule Sebastian Jędraś. Sebastian w drodze do finału wygrał wszystkie walki przed czasem lecz niestety w starciu o złoto nie sprostał świetnie dysponowanemu Tomaszowi Ociepskiemu z Ostródy. Na drugim stopniu podium staneła rónież Wiktoria Kamianowska, choc złoto było w zasięgu ręki. Brązowe medale zdobyli: Natalia Jastrzębska, Patrycja Kłosiewicz i Czarek Aderek. Gratulujemy :) Poniżej lista medalistów :