MIstrzostwa Polski Kickboxing Kick Light Kadetów oraz Pointfighting -Mysiadło 2018

Dodano Monday, 23 April 2018

2018 MP PF_KL zdj1

W dniach 27-29 Kwietnia odbyły się w Mysiadle Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formułach Pointfighting i Kick Light (Kadeci).  Zawodnicy naszego klubu zdobyli aż 19 medali co pozwoliło zdobyć 1 miejsce w rywalizacji drużynowej. Najlepszymi zawodnikami turnieju w swoich kategoriach wiekowych zostali: Jan Bocheński (kadet młodszy), Justyna Tadros (junior), Tomasz Kurzeja (senior). Najbardziej wszechstronną zawodniczką wśród naszych X fighterów została Oliwia Ściągaj, która zdobyła 2 tytuły Mistrza Polski w obu formułach. Cieszą wysokie umiejętnosci naszych najmłodszych. Cykl przygotowań zwieńczony turniejem "Piaseczno Open" zaowocował 9 medalami na Mistrzostwach Polski w grupie wiekowej Kadet Młodszy. Za trzy tygodnie kolejny kolejne zmagania, tym razem już międzynarodowe. Nasi najlepsi zawodnicy wystartują w Pucharze Świata w Budapeszcie. Trzymajcie kciuki. Poniżej lista medalistów: