Puchar Polski Kadetów i Juniorów LC -Węgrów 2017

Dodano Monday, 23 October 2017

W dniach 10-11 Listopada w Węgrowie odbył się Puchar Polski Kadetów i Juniorów w Kickboxingu w formule Light contact oraz turniej dzieci w formule Pointfighting. Zawodnicy KS X Fight wywalczyli tytuł najlepszej drużyny turnieju. Tytuł najlepszego zawodnika wśród Kadetów młodszcyh zdobył Janek Bocheński. Swoje kategorie wagowe wygrali: Martyna Wieteska, Daria Niciporuk, Wiktoria Kamianowska, Hubert Wiluk i Jan Bocheński. Ponadto zawodnicy naszego klubu zdobyli jeszcze 1 srebrny i 8 brązowych medali.
Świetnie wypadli również nasi najmłodsi fighterzy, którzy startowali w turnieju dzieci o puchar Burmistrza Węgrowa w formule PF. Bartek Dobrowolski, Adam Bachman i Gustaw Wielądek wygrali wszystkie swoje walki. :) Poniżej prezentujemy wszystkich medalistów: