Mistrzostwa Polski Seniorów Kickboxing LC -Włoszakowice '2017

Dodano Sunday, 17 September 2017

2017 MP LC Senior

W dniach 15-17.09.2017 odbyły sie Mistrzostwa Polski Seniorów i Weteranów w Kickboxingu w formule Light contact. Nasza siedmioosobowa reprezentacja zdobyła 6 medali. Nie zawiedli najlepsi zawodnicy. Łukasz Wichowski, Dorota Godzina wygrali swoje kategorie wagowe i zostali wybrani najlepszymi zawodnikami turnieju. Srebrnym medalem musiała zadowolic się Asia Różańska, która minimalnie przegrała swoją walkę finałową. Jedno trafienie więcej i również ona stanęłaby na najwyższym stopniu podium. Brązowy madal zdobyła debiutantka Paulina Batorzyńska. Wśród weteranów tytuł Mistrza Polski zdobyła Marta Kichner-Rządkowska natomiast brązowy medal wywalczył Andrzej Strojewski. Ten wspaniały dorobek medalowy pozwolił naszej drużynie po raz kolejny sięgnąc po tytuł najlepszego klubu w Polsce.