Piaseczno Open 2019

Dodano poniedziałek, 20 maj 2019

Z przyjemnością chcielibyśmy zaprosić was na kolejny turniej Kickboxingu -Piaseczno Open (to już 7 edycja), który odbędzie się już 25 Maja (sobota) w hali GOSiR przy ul. Sikorskiego w Piasecznie. Nad zawodami patronat objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Daniel Putkiewicz. Turniej organizowany będzie przy współpracy z PZKB i z wykorzystaniem systemu SOI dla rywalizacji PF i LC Kadetów młodszych,  PF Kadetów starszych oraz dzieci (7-9lat).
Dzieci młodsze (2013,2012,2011) oraz dzieci starsze (2010,2009,2008) rywalizowac będą na pałki piankowe indywidualnie i drużynowo. 

UWAGA! Walki drużynowe soft-contact dla dzieci młodszych i starszych rozpoczynają sie o godz. 10.30, Walki drużynowe Pointfighting Kadetów młodszych planowane rozpoczęcie o godz. 12.00

Program zawodów:
9.00-10.00 – waga i weryfikacja zawodników
10.00-10.30- konferencja techniczna
10.30 –walki drużynowe i indywidualne dzieci mł.(2013,2012,2011) –Soft contact,  dekoracja
12.00 –walki drużynowe i indywidualne dzieci st. (2010,2009,2008) –Soft contact, dekoracja, walki drużynowe Kadet młodszy Pointfighting
13.00 –oficjalne otwarcie turnieju
13.30 –waga i weryfikacja zawodników startujących tylko w LC
14.00 –walki drużynowe Kadetów starszych i indywidualne Kadetów –Pointfighting, dekoracja
16.00 –walki indywidualne Kadetów Light contact, dekoracja
ZAPRASZAMY ;)

Puchar Świata w Kickboxingu -Budapeszt '2019

Dodano środa, 17 kwiecień 2019

2019 PŚ Budapeszt zdj 001_1.jpg

 W dniach 16-19 Maja 2019 odbył się w Budapeszcie Puchar Świata w Kickboxingu. W zawodach wzieło udział 3200 zawodników z 42 krajów. W tej doborowej grupie znalazła się również ekipa KS X Fight Piaseczno. Nasi zawodnicy startowali w czterech formułach i zdobyli 11 medali.  
 Najlepiej wypadła Martyna Wieteska, która przywiozła 3 krążki ze stolicy Węgier. Martyna świetnie spisała się w swojej koronnej kategorii wagowej (kadet młodszy) do 42kg w formule Pointfighting. Startowało w niej 18 zawodniczej. Martyna w drodze do złota wygrała aż 5 pojedynków. Równie dobrze spisała się w formule light contact gdzie stanęła na 2 i 3 stopniu podium.
 Bardzo dobrze walczył również Janek Bocheński, który w formule Pointfighting wywalczył Puchar świata w zielonych pasach a wśród czarnych zajął 3 miejsce. Z dobrej strony pokazali się również: Sebastian Jędraś, Oliwia ściągaj i Klaudiusz Świstulski, którzy w formułach planszowych wywalczyli sobie miejsca na podium.
 W ringu w formule Full contact w kat.-67kg nie miał sobie równych Rafał Wójcik. Rafał w finale bardzo wyraźnie pokonał zawodnika gospodarzy i stanał na najwyższym stopniu podium.
 Wspaniały debiut w imprezie międzynarodowej na swoim koncie zanotował Przemek Wielądek, który wśród weteranów wywalczył 2 medale. Przemek świetnie spisał się w formule light-contact, gdzie po trudnych walkach eliminacyjnych uległ dopiero w finale utytuowanemu zwadnikowi gospodarzy.
 Udział w Pucharze Świata w Budapeszcie przyniósł naszym zawodnikom nie tylko dorobek medalowy ale również olbrzymie doświadczenie międzynarodowe, które będzie bardzo potrzebne w zbliżających się Mistrzostwach Europy, które odbędą sie już pod koniec Sierpnia. Gratulujemy. Poniżej lista medalistów.

Pointfighting
-47kg 1m-ce Jan Bocheński -kadet starszy green belts
-47kg 3m-ce Jan Bocheński -kadet młodszy
-42kg 1m-ce Martyna Wieteska -kadet młodszy
+60kg 2m-ce Zuzanna Ślosorz -senior
+94kg 3m-ce Przemysław Wielądek -weteran
Light contact
-57kg 2m-ce Sebastian Jędraś -kadet młodszy green belts
-42kg 2m-ce Martyna Wieteska -kadet młodszy
-42kg 3m-ce Martyna Wieteska -kadet starszy
-65kg 3m-ce Oliwia Ściągaj -kadet starszy
+94kg 2m-ce Przemysław Wielądek -weteran
Kick light
-65kg 2m-ce Oliwia Ściągaj -kadet starszy
-79kg 3m-ce Klaudiusz Świstulski -junior
Full contact
-67kg 1m-ce Rafał Wójcik -junior starszy

Puchar Świata w Kickboxingu -Insbruck '2019

Dodano wtorek, 16 kwiecień 2019

Czwórka zawodników naszego klubu brała udział w Pucharze Świata w Austriackim Insbrucku, który odbył się w dniach 12-14 Kwietnia. Dwa brązowe medale wywalczyła Patrycja Jaworska, która wśrod juniorek i seniorek dotarła do półfinałów w swoich kategoriach wagowych w formule Poinfighting. Jedyny, brązowy medal dla chłopaków zdobył Sebastian Jędraś, również w formule Pointfighting (kadet starszy). Sebastian w drodze do medalu wygrał 2 walki lecz niestety w półfinale nie dał rady wspiąc się na kolejny stopień podium. Bez medalu wrócił nasz najlepszy kadet Janek Bocheński, który minimalnie przegrał swoje walki eliminacyjne. Również w strefie eliminacji zakończył rywalizację jedyny nasz weteran na tym turnieju -Michał Bocheński. Miejmy nadzieję że zdobyte doświadczenie zaowocuje w kolejnym turnieju z cuklu Pucharu Świata, który już w Maju w Budapeszcie.

Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów Kickboxingu Full contact -Swarzędz '2019

Dodano sobota, 13 kwiecień 2019

2017 Rafał Wójcik

W dniach 12-14.04 odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w najstarszej ringowej formule Kickboxingu Full contact. Do Swarzędza przyjechało blisko 200 zawodników z 46 klubów aby udowodnic w ringu kto jest najlepszy. Piaseczno reprezentowali: Łukasz Wichowski (Senior -81kg), Rafał Wójcik (junior starszy -67kg), Oliwia Ściągaj (junior młodzy -60kg). Najlepiej walczył Rafał. Udało mu się zakończyc 2 walki przed czasem z czego jedną finałową dzieki czemu został Mistrzem Polski w swojej kategorii wagowej a także zdobył tytuł najlepszego zawodnika wśród juniorów starszych. Złotem też mogłą się cieszyc Oliwia, która pewnie pokonała zawodniczki w swojej kategorii wagowej. Jest to już 4 tytuł tej zawodnicznki w tym sezonie. O pechu może mówic Łukasz. W pierwszej, pewnie wygranej walce, odnowona kontuzja prawej ręki uniemożliwiła kontynuacje turnieju, a była szansa na kolejne złoto. Brązowy medal na pocieszenie dla Łukasza. Gratulujemy medali i czakamy na występy naszych zawodników na arenach międzynarodowych.

Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu w formule PF i LC -Włoszakowice '2019

Dodano piątek, 22 marzec 2019

2019 MP PF LC junior senior -Włoszakowice 2019

W miniony weekend (29-30.03) we Włoszakowicach mogliśmy obejrzec najlepszych juniorów i seniorów w formułach Point fighting i Light contact w Kickboxingu w Polsce. Wśród startujących 68 klubów (ponad 400 zawodników) nie mogło zabraknąc zawodników z X Fight Piaseczno. Po raz kolejny okazało się że w formule Pointfighting Piaseczno nie ma sobie równych. 9 medali w tym 4 złote zapewniły naszym fighterom pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej Mistrzostw w tej formule walki. Mistrzami Polski zostali: Oskar Kondraciuk, Klaudiusz Świstulski, Christina Kowzanowicz i Patrycja Jaworska. Patrycja została wybrana również najlepszą zawodniczką zawodów wśród seniorek. Tytuły v-ce Mistrzów Polski przywieźli ze sobą Zuzanna Ślosorz i Zuzanna Wesołowska a brązowe medale : Katarzyna Sygocka, Beata Sieczko, Michał Bocheński.
Zdecydowanie trudniej było o medale w formule Light contact. Bardzo licznie obsadzone kategorie i wysoki poziom rywalizacji sprawił że w tej formule możemy cieszyc się tylko 3 miejscami na podium. Nie zawiódł faworyt. Łukasz Wichowski zdecydowanie wygrał kategorię do 84kg wśród Seniorów. Bardzo dobrze zaprezentował się również nasz jedyny weteran Michał Bocheński, który zdobył tytuł v-ce Mistrza Polski w kategorii do 74kg. Wśród juniorów najlepiej wypadła Katarzyna Sygocka. Kasia wywalczyła 3 miejsce na podium przegrywając nieznacznie półfinał z późniejszą zwyciężczynią kategorii. Gratulujemy

Pointfighting juniorzy
-60kg 3m-ce Katarzyna Sygocka
-65kg 2m-ce Zuzanna Wesołowska v-ce MP
-63kg 1m-ce Oskar Kondraciuk MP
-79kg 1m-ce Klaudiusz Świstulski MP
Pointfighting seniorzy
-50kg 3m-ce Beata Sieczko
-65kg 1m-ce Christina Kowzanowicz MP
-70kg 2m-ce Zuzanna Ślosorz v-ce MP
+70kg 1m-ce Patrycja Jaworska MP
Pointfighting weterani
-74kg 3m-ce Michał Bocheński

Light contact
-60kg 3m-ce Katarzyna Sygocka (junior)
-84kg 1m-ce Łukasz Wichowski (senior)  MP
-74kg 2m-ce Michał Bocheński (weteran) v-ce MP

1 2 3 4 5 6 7 >
Obóz Spała 2017
2011 PP kick light -pl
Stronę ufundowała Gmina Piaseczno
Kick-Center Fight Club Warszawa World Association of Kickboxing Organisations Polski Związek Kick-Boxingu http://www.przedszkoleuzwirka.pl/ https://www.facebook.com/ksxfight http://www.pzb.com.pl/ http://www.grupadsf.pl/ http://www.sport.ursynow.pl/